Company Name

po polsku

Temat: dermatolog w olsztynie
Ja chodzę na Dworcową (na przeciwko Hermesu), tam na drugim piętrze w przychodni jest prywatna poradnia dermatologiczna, która ma podpisaną umowę z NFZ-em. Nie pamiętam nazwy, bo już z rok tam nie byłam. Zapisy nie na dole w poradni, tylko na tym właśnie II piętrze.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,608,41450106,41450106,dermatolog_w_olsztynie.htmlTemat: ZARASTAJĄCE CIEMIĄCZKO!!!
ZARASTAJĄCE CIEMIĄCZKO!!! Witajcie mam ogromną prośbę o poradę i pomoc mojej córeczce która ma teraz 2 miesiące za szybo zarasta ciemiączko ma teraz 0,5cm x 0,5cm, zrobiłam badania moczu które wyszły ok, oraz badania krwi które niestety nie wyszły najlepiej co robić? Powinnam zgłosić się do Poradni metabolicznej Centrum Zdrowia Dziecka żeby mi ustalili jakąś diete ale tam zapisy na maj, znacie jakieś prywatne poradnie metaboliczne?? Co robić może ktoś miał podobną sytuację. Co będzie z moją córeczką??? Za odpowiedzi z góry dziękuję.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,572,20251595,20251595,ZARASTAJACE_CIEMIACZKO_.html


Temat: CIEMIĄCZKO??????
CIEMIĄCZKO?????? Co sie stanie z moim dzieckiem? Moja 6-tygodniowa coreczka ma ciemiaczko 0.5 na 0.5cm.Bardzo sie tym martwie.Co sie stanie jezeli ono zacznie zarastac? Mam przyjechać za miesiąc na kontrolne badanie i zapisać małą do poradni metabolicznej a tam niestety zapisy dopiero na maj!!!! Może znacie jakieś prywatne poradnie metaloliczne? Prosze o jakiekolwiek informacje.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,22,19546427,19546427,CIEMIACZKO_.html


Temat: Torbiel na jajniku
Ja też mam podobne problemy.Możesz spróbować w Katowicach na Osiedlu Kukuczki /ulica Wrocławska/jest prywatna poradnia ginekologiczna,ma umowę z kasą chorych, więc nic nie zapłacisz,a mają dobre USG.Najlepsi lekarze przyjmują w poniedzialek i wtorek.Podam ci nr telefonu-0322030603.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,59,46962312,46962312,Torbiel_na_jajniku.html


Temat: Dobra niepubliczna/prywatna Poradnia Psych-Ped???
Dobra niepubliczna/ prywatna Poradnia Psych-Ped??? Chcę zbadać psychologicznie 10 - letniego syna. szukam dobrej niepublicznej poradni. Znacie może taką???
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,601,74107017,74107017,Dobra_niepubliczna_prywatna_Poradnia_Psych_Ped_.html


Temat: kto pomoże - bardzo pilne -
bardzo pilnie potrzebuję pomocy osoby kompetentnej - do czwartku mam termin złozenia pozwu do sądu pracy z tytułu zwolnienia z pracy niezgodnego z prawem. nie wiem jak napisać pozew - bardzo proszę o pomoc. mam czwórkę dzieci i zobowiązania wobec nich - lekcje jęz. angielskiego, prywatna poradnia psychologiczna dla syna, jednak nikt w firmie nie liczył się z moimi potrzebami. wszystkie szczegóły udostępnie na priva z góry b. dziękuję magdalena gg 6591003
Źródło: topranking.pl/1856/kto,pomoze,bardzo,pilne.php


Temat: Gdzie w Krakowie do logopedy?
Witaj mami7, Ponieważ mam skierowanie próbowałam umówić się do poradni na Al. Pokoju 2A (tam kierował mnie pediatra), ale najbliższy termin to 6 lutego !! Przy Długiej (w budynku przychodni) jest prywatna poradnia "PLIP" - Psycholog, Logopeda I Pedagog, ale nie wiem ile kosztuje wizyta. Nie znam też żadnych opinii na temat tej poradni. Mam ciagle nadzieję, że ktoś się odezwie i coś doradzi, bo decyzja dotyczy wyboru nie tylko poradni, ale i konkretnej osoby. Odezwę się jeśli czegoś się dowiem i Ciebie proszę o to samo. Pozdrawiam
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,601,9727577,9727577,Gdzie_w_Krakowie_do_logopedy_.html


Temat: rehabilitant BOBATH z Katowic, Sosnowca, Mysłowic
Tak, ale Katka prosi o polecenie kogoś, czyli podanie namiaru na sprawdzonego specjalistę. W Sosnowcu na ul. Racławickiej 23 jest prywatna poradnia rehabilitacyjna (tel. 266-29-64). Pracujący tam rehabilitanci specjalizują się właśnie w Bobathach. Ja chodziłam z dzieckiem do p. Ani Gogoli i mogę z czystym sumieniem ją polecić. Niestety nie wiem, czy ona lub inni terapeuci jeżdża do pacjentow. Swm7 - nie wiem niestety, co na ten temat mówi netykieta, ale uważam, że w dyskusjach na forach internetowych forma "pan" czy "pani" brzmi jakoś zbyt...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,20939,60056674,60056674,rehabilitant_BOBATH_z_Katowic_Sosnowca_Myslowic.html


Temat: do Pana dr.zaburzona gospodarka wapniowo-fosforowa
Dziękuję za odpowiedź. Byliśmy pod opieką poradni chorób metabolicznych ze skierowaniem wystawionym przez lekarza neurologa ze względu na zagrożenie kraniostenozą a że zagrożenie minęło to i zakończyła się nasza tura porad w owej przychodni... kolejne skierowanie oznacza czekanie w 4-5 miesięcznej kolejce z chęcią wybrałabym się prywatnie by uniknąć tego czekania,ale nie ma czegoś takiego jak " prywatna poradnia chorób metabolicznych" :) do lekarza jakiej specjalizacji mam się kierować??
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,907,71517763,71517763,do_Pana_dr_zaburzona_gospodarka_wapniowo_fosforowa.html


Temat: Dobry kregarz lub ortopeda w Warszawie
From: "Sebastian Sawicki" <b@swps.edu.pl Szukam jakiegos dobrego kregarza lub ortopedy w warszawie. Bylem przychodni sportowej na 'Skrze' ale tam pomoc polegala jedynie na zainkasowaniu duzej kasy i stwierdzeniu, ze koniec ze sportem i tak do konca zycia itp. A plecy nieustannie bola. Zna ktos kogos takiego? Dr Niesluchowski, ortopeda, leczacy manualnie. Ma dwie prywatne poradnie VIGOR, tel. 853-31-41. Jedna na Bialobrzeskiej kolo hali, druga na Lukowej (skrzyzowanie Nowoursynowskie/Sikorskiego/Walbrzyskiej/Dolinki Sluzewieckiej. Joanna
Źródło: topranking.pl/1792/dobry,kregarz,lub,ortopeda,w,warszawie.php


Temat: Cirurg - ortopeda ...
Prywatna Poradnia GALEN w Bieruniu...(np. dr Cholewiński) Znajdź w Googlach
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,55,83253788,83253788,Cirurg_ortopeda_.html


Temat: Szpitale wypowiadają kontrakty
...ludziom wody z mózgu. Dlaczego jakoś nie słychać by kontrakty wypowiadały coraz liczniejsze przychodnie specjalistyczne, ale juz prywatne ? A może o to chodzi by tym poradniom napędzić dodatkowych pacjentów ? Skoro dyrektorzy wypowiedzieli kontrakty, powinni jednocześnie wypowiedzieć umowy o pracę zatrudnionym tam lekarzom bo z czego będą im płacić za 3 miesiące ? To jest robienie wody z mózgu przeciętnym zjadaczom chleba. Prywatne poradnie powstawały od zera i jak widać po wystroju budynków, świetnie prosperują. Dlaczego nie może tak być w publicznych placówkach ? Z prostego powodu - bo chociaż są publiczne panuje tam prywata, nie liczenie sie z groszem, marnotrawstwo. Bo jak inaczej wytłumaczyć to dziwne zjawisko że to co jednym czyli prywatnym przychodniom się opłaca, innym czyli publicznym placówkom jakoś nie.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,69,14647564,14647564,Szpitale_wypowiadaja_kontrakty.html


Temat: Dokąd pójdziesz sześciolatku? Czas na badanie
ewa_kielce napisała: Może Poradnia Pedagogiczna w Kielcach? Ale słyszałam, że straszne kolejki. Ja w google wpisałam i jest jakaś prywatna poradnia a raczej gabinety (centrum wspomagania rozwoju korekto - chyba). > Mam takiego 6-latka i wdaje mi się, że sobie nie poradzi. Mam pewne > przypuszczenia, bo coś gdzieś przeczytałam, ale nie jestem pewna. Jest w > Kielcach ktoś kto może przygotować mojego malucha do wejścia w "doroślejsze > życie" :)
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,60,90772530,90772530,Dokad_pojdziesz_szesciolatku_Czas_na_badanie.html


Temat: Skasują kasy chorych !
...Kasy i samorządy chciały rzeczywiście iść "z duchem reformy" - kontrakty na podstawową opiekę zdrowotną zawierane byłyby wyłącznie z małymi podmiotami a nie z molochami - gdzie pacjent faktycznie trafia do lekarza, który akurat "jest pod ręką" a nie do tego, do którego zapisał się wcześniej. Nawet w dużym mieście jest to realne. Gdyby samorządy tego chciały - w każdej dzielnicy miasta działałyby małe prywatne poradnie medycyny rodzinnej. Byłyby blisko pacjenta. > Powstały juz zaczątki ubezpieczeń prywatnych,gdyż bogatsze firmy wykupuja > ubezpieczenia dla swoich pracowników.Nie wiem czy to jest drogie i czy dobrze > działa.Oczywiscie nie zwalnia to z płacenia składki obowiązkowej. Tak, w moim mieście również działa taka przychodnia. Ale niestety nie wiem jakiego rodzaju usługi świadczy w ramach umowy z...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,13,1006186,1006186,Skasuja_kasy_chorych_.html


Temat: Śląska służba zdrowia zapowiada strajk
...twierdzi że będzie lepiej- wnioskuję tylko jedno- lekarz na "uzdrowieniu" kas chorych albo "funduszu" straci. Tak -straci, gdyż pacjenci leczą sie teraz prywatnie i nabijają kasę Lekarzom.. Jest poważny błąd w interpretacji hasła - służba- to nie jest służba a interes.. i nie będzie dobrze dopuki lekarze będą na stanowiskach zarządczych .. przykład: Szpital w którym dyrektorem jest lekarz kwitnie w prywatne poradnie (albo są jego, albo jego znajomych- ale to dobrych) Wnioski wyciągnijcie sobie sami.. pamiętajcie o moim pytaniu :)
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,59,4434376,4434376,Slaska_sluzba_zdrowia_zapowiada_strajk.html


Temat: Prywatna poradnia genetyczna :(
Prywatna poradnia genetyczna :( poszukuje prywatnego gabinetu genetycznego w Krakowie w zwiazku ze strajkiem nie zostałam przyjeta w Prokocimiu - i nie wiadomo kiedy to wszystko sie skończy mam do odebrania ksero wyników ale bez opisu, chciałabym to skonsultowac wcześniej niz po zakopńczeniu strajku a może wiecie czy taka prywatna praktyke prowadzi dr Anna Kruczek ?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,601,63383293,63383293,Prywatna_poradnia_genetyczna_.html


Temat: Czy szpitalny sprzęt służy prywatnym gabinetom ...
Zastanawia mnie wycena badania usg na ok 100zł-tyle nie płaciłam nawet w drogim jak na gorzowskie warunki,a posiadającym dobrą aparaturę "Hipokratesie".Jeśli lekarz nie ma w swoim prywatnym gabinecie ultrasonografu,a pacjent takiego badania wymaga,to chyba lepiej,zeby je zrobił "nielegalnie" w szpitalu,niż wcale.A nie każdego stać na odpłatne badanie w prywatnej poradni.I dlaczego pcjent badany na szpitalnym sprzęcie nie może być wpisany do stosownego rejestru i w tym momencie stać się pacjentem tego szpitala lub jego poradni? Jeśli się takie badanie robi,jest na nie czas i miejsce,to chyba można z "nielegalnego" zrobić legalne?Chyba,że jak zwykle biedny pacjent bity jest w d...,bo NFZ robi ograniczenia w refundacjach.Dostępność do darmowego leczenia to fikcja, o...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,58,23554774,23554774,Czy_szpitalny_sprzet_sluzy_prywatnym_gabinetom_.html


Temat: Kolejna inseminacja...
...jest to na przykład nie do pomyślenia, aby lekarz zachowywał się jak gbur, nie uśmiechał się. Oczywiście nie jesteśmy w Ameryce i jak narazie nie planuję wyprowadzki tam, więc muszę leczyć się (czy leczyć?) w Novum. A uwagi pani doktor dotyczące mojego wieku są dość obcesowe. Wszystko tłumaczy wiekiem, podczas gdy ja mam normalną owulację, prawidłowe wyniki wszystkich hormonów. Wiesz, mam równoległe doświadczenia z prywatną poradnią dermatologiczną. Mimo, ze nie mam tam przepychu Novum to rejestratorki są miłe, pamiętają mnie, lekarka też mnie pamięta, pamięta oczym mówiłam na poprzedniej wizycie i dokładnie tłumaczy mi dlaczego tak, a nie inaczej mnie leczy i jakie są szanse na powodzenie w danej metodzie leczenia. Czasami gdy wymagam dodatkowej wizyty (na przykład po tygodniu) nie muszę płacić. Mam kontakt telefoniczny z moim...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,191,41549007,41549007,Kolejna_inseminacja_.html


Temat: nie potrafię tego zrozumieć...
...u innego psychologa ale mieszkam w małej miejscowości na podbeskidziu i nie wiem czy innego znajde:)Acha jesli chodzi o pytania Asi23BB. Jesli jestes z Bielska jak przypuszczam to jest tam kilka Poradni Zdrowia Psychicznego zapisujesz sie najpierw na wizyte do psychiatry i on po rozmowie proponuje Ci psychologa, daje Ci skierowanie i potem chodzisz sobie do psychologa dwa razy w miesiącu- wszystko jest w ramach NFZ na kase chorych. No sa też napewno prywatne poradnie ale jedna wizyta kosztuje okł 50 zł za 45min rozmowy:) Tak wiec napewno cos jest w naszej psychice ale strasznie trudno cos z tym zrobić życze wszystkim i sobie też żeby w koncu znalazł sie ktos kto nas uwolni od IBS- u choc po częsci. pozdrówki dla wszystkich
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,13008,28459460,28459460,nie_potrafie_tego_zrozumiec_.html


Temat: Poradnia dla dzieci autystycznych
Poradnia dla dzieci autystycznych Czy zna ktos z Was prywatne poradnie dla dzieci autystycznych w Warszawie i ewentualny koszt za wizytę.Pozdrawiam
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,611,89128043,89128043,Poradnia_dla_dzieci_autystycznych.html


Temat: Kogo w końcu uznać za matkę?
...> sie byc dosc skomplikowane i raczej trudne.:=) Chocby krewni stawali > na glowie. > Poza tym tu w praktyce nie istnieje leczenie prywatne. wszystkie powazne > zabiegi przprowadza sie w duzych klinikach panstwowych. Ciekawe, jak wysokie macie tam składki zdrowotne. U nas jest to kilka procent od zarobków, czyli grosze. Ale przecież nie wszyscy kwalifikują się od razu do leczenia szpitalnego, więc przypuszczam, że jednak są prywatne poradnie kardiologiczne, internistycvzne itp. jak w Polsce. Jak by nie było, koszty opieki zdrowotnej lawinowo rosną i na dłuższą metę żadne państwo tego nie udźwignie. Dlatego u nas pobudowano umieralnie zwane hospicjami zatrudniające głównie niefachowców, które utrzymują się z dotacji społecznych. Jest przerażające, iż nie dysponują one żadną bazą techniczną i farmakologiczną a rutynowo stosowana tam morfina po...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,210,106424613,106424613,Kogo_w_koncu_uznac_za_matke_.html


Temat: ARTROSKOPIA KOLANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Poradnia sportowa w bieruniu galen www.galen.pl/ , bardzo dobry specjalista dr Ficek oraz Tomczak. Jest to prywatna poradnia jedna z najlepszych w polsce wizyta 60zl z tego co wiem.Nic tylko dzwonic i umawiac sie bo pacjentow maja sporo
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,22,11269158,11269158,ARTROSKOPIA_KOLANA_.html


Temat: problemy z nauka!
jus_klo napisała: > Czy do takiej poradni jest rejonizacja,czy moge isc gdzie chce? Sa poradnie państwowe (bezpłatne) i, jeśli sie nie mylę, jest rejonizacja. Najlepiej zadzwonić do najbliższej i zapytać o to. W Warszawie jest też poradnia TOP, która przyjmuje chętnych z całego miasta. Są też poradnie prywatne, płatne. Rozmawiając przez telefon możesz powiedzieć, że chcesz znaleźć przyczyny kłopotów w nauce swojego dziecka (nawiasem mówiąc - pojawiły się dopiero w VI klasie?). Ustalicie z rozmówcą termin, który Tobie najmniej przeszkadza (czasem czeka się z miesiąc). Poznasz nazwisko psychologa, który przebada Twoją córkę. Powinni Ci też powiedzieć, co musisz mieć przy sobie (np. książeczka...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,46,85356236,85356236,problemy_z_nauka_.html


Temat: Dobry psycholog dziecięcy pilnie poszukiwany
Marzena Konopko, 8511686. Mozna umowic sie na pierwsza konsultacje bezplatna i zobaczyc co i jak. Prywatna poradnia dla dzieci.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,611,54008962,54008962,Dobry_psycholog_dzieciecy_pilnie_poszukiwany.html


Temat: chcę bezboleśnie i szybko umrzeć.Tylko jak ?
Dziękuję Ci bardzo za informację ... prywatne poradnie są nieststy bardzo drogie a przeież kilka wizyt nie wystarcza.. jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,168,77356067,77356067,chce_bezbolesnie_i_szybko_umrzec_Tylko_jak_.html


Temat: Chemioterapeuci
Przecież ci lekarze zrobili to i DOKŁADNIE to czego ŻĄDA sie od nich (choćby poczytaj tu na forum). Żądanie brzmi "skoro sie wam nie podobają płace to zamiast strajkować (bo to be i naciąganie) zwolnijcie sie z pracy i otwórzcie prywatne poradnie". Zrobili to. Skąd więc pretensje ?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,305,75298946,75298946,Chemioterapeuci.html


Temat: Nadżerka i inne zmiany - Wrocław
Nadżerka i inne zmiany - Wrocław Zaintrygowała mnie dzisiaj rozmowa z ginekologiem na temat badań cytologicznych i pobierania wycinków i róznych zabiegow na nadżerkach. Nie wiem czy wiecie, że kolposkop jest urządzeniem które od razu pokazuje jakiego rodzaju zmiany zaszły są widoczne w wielkim powiększeniu i łatwo okreslić ich powagę. Takie urządzenia maja szpitale i czasem prywatne poradnie ale rzadko z nich korzystają pytanie tylko czy za mało im się to opłaca? Na kasę chorych czeka się wieki a prywatnie? Słyszałam że jest jeden lekarz Nikodem (nie wiem czy to imię czy nazwisko na Januszowickiej, który ma taki sprzęt, czy ktoś u niego robił już taki badanie? Ile to może kosztować? Pozdrawiam i życze zdrówka Kubeczek
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,612,103174906,103174906,Nadzerka_i_inne_zmiany_Wroclaw.html


Temat: Do misia9944
Do misia9944 Misia Ty jesteś ze Śląska-może wiesz gdzie jest jakaś prywatna poradnia kardiologiczna dla dzieci, albo przynajmniej jakiś prywatny kardiolog???
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,39984,64074185,64074185,Do_misia9944.html


Temat: Witajcie drodzy rodzice!
Jak to mówią - wiara czyni cuda. My też nie wierzyliśmy że się uda. A jednak wyniki są, choć praca długotrwała i ciężka, to jednak warto. Czasami chce mi się płakać, jak pomyślę, że nie będzie mógł robić pewnych rzeczy. Ale jak przychodzi i mówi "Mamusiu kocham cię z całego serca" to wierz mi zapominam o wszystkich smutkach i trudach.Siuniek My uczymy się w ośrodku we Wrocławiu. Prywatna poradnia polecili nam w poradni MEDICUS, gdzie dobieraliśmy aparaty.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,16350,14058807,14058807,Witajcie_drodzy_rodzice_.html


Temat: Ulubiony dentysta mi się zgubił!
a może to ten? Niepubliczy Zakład Opieki Zdrowotnej "SZWED-DENT" Prywatna Poradnia Stomatologiczna Adres: ul. Ks. J. Czempiela 1 40-043 Katowice (woj.śląskie) ZOZ-Mail: 2402691@zoz.org.pl NIP: 634-189-82-70 REGON: 276874430 ;)))
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,59,55664020,55664020,Ulubiony_dentysta_mi_sie_zgubil_.html


Temat: Lekarze psychiatrzy pomagają pacjentom
Są lekarze którzy pomagają w Przychodni na Podwalu p. Olszewska,p. Kożlak jest to Poradnia tam gdzie kiedyś była ginekologia dla dzieci i młodzieży tel.071 79-75-776 jest to prywatna poradnia.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,72,19561500,19561500,Lekarze_psychiatrzy_pomagaja_pacjentom.html


Temat: Poradnie pedagogiczne dla dorosłych też?
nie wiem czy państwowe poradnie przyjmuja osoby dorosłe ale prywatne poradnie na 100% przyjmują wspólpracuję z pewną
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,33,25659995,25659995,Poradnie_pedagogiczne_dla_doroslych_tez_.html


Temat: psycholog dziecięcy
jest prywatna poradnia przy Działkowej , w S.P nr.1 w Łomiankach działa zespół wczesnego wspomagania
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,229,93457808,93457808,psycholog_dzieciecy.html


Temat: Monar Kotańskiego otwiera poradnię w Gorzowie
Monar Kotańskiego otwiera poradnię w Gorzowie "...Budynek na poradnię - w białym bloku przy ul. Ogińskiego 43, na osiedlu Górczyn - wydzierżawił Monarowi jej tata Bolesław. On także go wyremontował...." ... czyli prywatna poradnia? Monar tylko daje szyld? No i skad w Gorzowie się znaleźli "terapeuci uzależnień"? Moze Monar kogos polecił? No i kim jest pani Ciąglewicz? Jakie ma kwalifikacje - oprócz bogatej rodziny i "robienia Łancucha Czystych Serc" z Kotanem? To zupełnie inne doswiadczenia - to nie zabawa jednodniowa - ale praca z narkomanami od podstaw. Mam nadzieję ze znajdą się w okolicy jacyś neofici monarowscy...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,58,57469419,57469419,Monar_Kotanskiego_otwiera_poradnie_w_Gorzowie.html


Temat: Szpitale bez kontraktów
A gdzie lepiej leczą? Szpitale nie wykonały kontraktów na lecznictwo specjalistyczne, bo nikt nie chce tam się leczyć, wszyscy wolą Medicon i inne duże, dobrze wyposażone prywatne poradnie, gdzie nikt nie warczy na pacjenta. A leczą w nich najlepsi specjaliści, których w poradniach szpitalnych można zobaczyć tylko wyjątkowo, jak podpadną ordynatorowi i są zesłani do poradni. Dawać szpitalom, ale po co, żeby przeżarli na pensje dyrektorów i administracji?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,68,18479544,18479544,Szpitale_bez_kontraktow.html


Temat: poradnie rodzinne!!!
Nie ma czegoś takiego jak poradnie prywatne. Chyba, że pani, która przyjmuje normalnie w przykościelnej zrobi dla ciebie wyjątek;-) Polecam poradnię na ulicy Różanej w Ostrowie. To są trzy godzinne spotkania. Dwa pierwsze w odstępie tygodnia, trzecie po ok. 3-4 tyg. Spotkanie pierwsze w każdy czwartek o 18. Pozdr
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,232,78148843,78148843,poradnie_rodzinne_.html


Temat: Ulgi i przywileje dla emerytow
...nie daj Boże z tytułami. Nie boję się chorować mając pieniądze. Wtedy wszystko stoi dla mnie otworem: czas, specjaliści, organizacja i opieka. Tylko dlaczego płaciłam przez całe życię olbrzymie pieniądze na służbę? Powtarzam jeszcze raz, bo nie chcę krzywdzic swoja opinią dobrych i porzadnych lekarzy: są tacy i bardzo ich cenię, ale też często do nich nie sposób się dostać. Jest jedna rzecz pozytywna. Zakładane sa prywatne poradnie, mające umowy z funduszem zdrowia, dostęp do specjalistów i traktują swoich pacjentów poważnie (na ogół). Zalezy tylo od szefa takiej poradni, czy "wpadł na pomysł" organizacyjny w przyjmowaniu pacjentów na godziny (wyeliminowanie kolejek) i czy ma dobre kontakty ze specjalistami i szpitalami. Wiem , że pisze emocjonalnie, choć ten bałagan jeszcze mnie na szczęście nie dotyczy, ale słyszę od...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,23923,20541973,20541973,Ulgi_i_przywileje_dla_emerytow.html


Temat: candida glabrata
...apetyt na jedzenie i jeszcze kilka rzeczy. Z dziewczyną którą pisałam na forum ona miała szczęście bo lamblie i candidę wykryli u jej dziecka w 8 m-cu a podejrzewali porażenie mózgowe co okazało się błędne. Nie wiem skąd jesteś ja mieszkam w Markach koło Warszawy i dostałam namiara na bardzo dobrą doktor dr. Mikołajewicz kiedyś przyjmowała w CZD w Międzylesiu a teraz w Vegamedice jest lekarzem pediatrą choró zakażnych. Jest to prywatna poradnia a mimo to czekałam na pierwszą wizytę 2 miesiące, bardzo dużo ludzi i dzieci się u niej leczy, na pierwszej wizycie popatrzyła na moje dziecko i od razu powiedziała że ma pasożyty i grzyby i mój mąż też. Zaprowadziła nas do gabinetu gdzie komputerowo można zbadać jakie grzyby i pasożyty dziecko ma no i rzeczywiście okazało się że ma i mój mąż też, jak są już pasożyty to jest leczenie całej rodziny. Adres:...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,907,60298963,60298963,candida_glabrata.html


Temat: MARCEPANNY I MARCEPANY
...aktualną) poradni laktacyjnych w całej Polsce (w Warszawie aż 11). Podam Ci telefony, bo z dodatkowymi informacjami jest tego bardzo dużo. Jeśli coś Cię zainteresuje, to podam Ci godz. w jakich można dzwonić i inne informacje: - 826 00 51 w.129 (szpital na Karowej 2) – bez opłat - 536 93 23 (szpital na Żelaznej 90) – konsultacje indywidualne płatne! - 831 12 41 w.232 (Inflancka 6) – bez opłat - 0-602 862 435 – prywatna poradnia (Ewa Nitecka) – konsultacje u klientki, płatne - 822 92 02 – „Wanda” - konsultacje u klientki, płatne - 555 31 10 – „Dziecko” – bez opłat - 863 63 46 (10:00-11:00) , 863 91 30 (14:00-22:00) („Zdrowie” ul. Kleszczowa 3a) - konsultacje indywidualne płatne! - 602 11 42 (MSWiA ul. Wołoska 137) – bez opłat - 649 07 47 („Twoje Dziecko”...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,573,21352713,21352713,MARCEPANNY_I_MARCEPANY.html


Temat: dobra poradnia psychologiczna -czy mozecie polecic
najgorsze w tym wszystkich jest to że trzeba się zapisac na wizytę a niejednokrotnie wizyta u specjalisty jes potrzebna na cito.Słyszałam o próbie samobójczej osoby której kazano zapisac sie na wizytę i przetrzymac silną depresję miesiąc. Prywatna poradnia-psycholog w czasie rozmowy z delikwentem odbiera 100 różnych rozmów telefonicznych, potem inkasuje odpowiednią kwote i umawia sie z Tobą na następną wizytę.Znam to a autopsji.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,55,90073011,90073011,dobra_poradnia_psychologiczna_czy_mozecie_polecic.html


Temat: Prosze was bardzo o informacje.
nie wiem jak u was ale u nas też są prywatne poradnie które takie badania robią. po prostu za miesiąc - dwa zrób ponownie badania. testy psychologiczne mają to do siębie że jeżeli są źle interpretowane to dają dziwne wyniki. może ta pani nie ma zbyt dużego doświadczenia w tych ocenach, może rodzaj testów się zmienił i nie do końca potrafi je interpretować.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,16350,93981079,93981079,Prosze_was_bardzo_o_informacje_.html


Temat: Dobry pediatra w Krakowie
hej zaraz przy kladce na opolskiej jest na zakrecie taki duzy blok ( przy drodze)i tam miesci sie na parterze Klinika Zdrowia ( teraz zmieniaja nazwe na medycyna rodzinnna) jest duzy szyld i nie mozna go nie zauwazyc na bloku.jest to prywatna poradnia ,ktora ma podpisany kontrakt z nfz. my osobiscie chodzimy do dr. Pietruszki, jest ona zarazem kierownikiem tej placowki , rowniez rzeczowa jest dr. Musiał.Prywatnie Dr. Pietruszka rowniez przyjmuje ale jak na razie nie skorzystalismy ,nie bylo takiej potrzeby. wydaje mi sie osoba b. kompetentna, mila , zawsze ma czas porozmawiac, wyjasnic i co najwazniejsze maluszki umawiane sa na konkretna godzine i nie czeka sie dluzej niz 10...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,572,34199747,34199747,Dobry_pediatra_w_Krakowie.html


Temat: prywatna poradnia hepatologiczna w Łodzi
prywatna poradnia hepatologiczna w Łodzi Orientuje się ktoś gdzie znajduje się w Łodzi
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,63,106434961,106434961,prywatna_poradnia_hepatologiczna_w_Lodzi.html


Temat: Pielęgniarki walczą o kontrakty
niech sobie zarabiają i 5 tys. byleby robily to co do nich nalezy.Ostatnio okazalo sie, ze pielegniarki ze Szczecina boją się/nie potrafią/nie chcą przemywac ran pooperacyjnych ( prywatna poradnia medyczna) i odsylają do specjalisty chirurga lub radzą przemywac samemu....takim to nawet 100 zł sie nie nalezy, czyż nie?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,70,26533303,26533303,Pielegniarki_walcza_o_kontrakty.html


Temat: Gdzie zgłosić się o pomoc w Krakowie ???
Gdzie zgłosić się o pomoc w Krakowie ??? Witam, Szukam i to pilnie pomocy psychologicznej (psychiatrycznej) na terenie Krakowa. Możecie coś doradzić? Nie stać mnie na płatne prywatne poradnie więc w grę wchodzą tylko porady (terapie) bezpłatne. Wstepnie próbowałam samej rozeznać temat i przeraziły mnie kilkumiesięczne terminy !!!! Przecież to jakiś absurd, kto z takimi problemami może czekać tak długo. Cierpię na głęboką, i co gorsza wciąż pogłębiającą się depresję. Kto mi powie na czym polega terapia ( o ile wogóle jest taka mozliwość) w przypadku depresji jesli pacjent na...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,99,27058016,27058016,Gdzie_zglosic_sie_o_pomoc_w_Krakowie_.html


Temat: Jeśli nie CORFAMED,to gdzie ???..
Jeśli nie CORFAMED,to gdzie ???.. Pytanie kieruję do kobiet,które jak ja zostały "wyrolowane" przez kasę chorych i tym samym pozbawione profesjonalnej opieki ginekologicznej. Ta prywatna poradnia przy ul.Kluczborskiej leczyła na dobrym poziomie wiele tysięcy wrocławianek. Komu to się nie podobało ??? W przychodni rejonowej usłyszałam,że wolno mi przyjść raz w miesiącu. Za miesiąc to może mnie juz nie być...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,72,6302875,6302875,Jesli_nie_CORFAMED_to_gdzie_.html


Temat: synek gryzoń
W Warszawie jest prywatna poradnia Scolar, w której można zdiagnozowac dziecko w ciągu miesiąca lub krócej i to nie tylko w kierunku autyzmu; na wizytę w Synapsis czeka się nawet kilka miesięcy. Niestety diagnoza w Scolarze kosztuje 540 zł; w Synapsis jest bezpłatna (refundacja z NFZ).Synapsis nie podejmuje się terapii dzieci spoza Warszawy; polecają Scolar.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,23522,23031550,23031550,synek_gryzon.html


Temat: poszukuję dobrego ginekologa
Gość portalu: baba-riba napisał(a): > 2. Dr Zbigniew Kłubowicz - w Poradni na Parkowej, świetny facet, świetne > podejście, poczucie humoru i profesjonalizm! Plus ekskluzywne warunki poradni Też polecam, naprawdę dobra prywatna poradnia, ale ma kontrakt z NFZ.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,562,31926809,31926809,poszukuje_dobrego_ginekologa.html


Temat: Spotkania kobiet w Gdyni
A na jakich to zasadach działa? Jedna pani drugiej pani pomaga? Czy tez jest to prywatna poradnia, a Ty tutaj taką malutka - autoreklame uprawiasz, coooo?Bio reklamy to my tu nie tolerujemy, wiesz nieeee?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,10388,31337488,31337488,Spotkania_kobiet_w_Gdyni.html


Temat: Dokąd będą ewakuowane noworodki?
nie wróca- poradnie prywatne tylko marzą o takich lekarzach
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,69,67433793,67433793,Dokad_beda_ewakuowane_noworodki_.html


Temat: psycholog z prywatnej przychodni - bezplatnie
...na ktorym czesto widuje znajome osoby, a nie chce nikogo wtajemniczac w moje sprawy. ale do rzeczy. niestety wizyty prywatne sa strasznie drogie, zreszta nie musze wam chyba mowic jak bardzo. chorowanie na depresje, badz inna chorobe to luksus, na ktory mnie w tej chwili nie stac. dlatego chcialabym sie dowiedziec jak mozna zalatwic darmowa wizyte. nie chce wracac do tej przychodni, z ktorej ucieklam. nie wiem dokladnie jak dzialaja te wszystkie prywatne poradnie, ktore maja podpisana umowe z NFZ, ale jesli mam karte chipowa to moge sobie wybrac dowolna placowke i psychologa?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,99,32140795,32140795,psycholog_z_prywatnej_przychodni_bezplatnie.html


Temat: Prywatne poradnie w publicznym szpitalu?
Prywatne poradnie w publicznym szpitalu? Może mi ktoś wytłumaczy, co tam tyle kosztuje, dlaczego,skąd jakieś straty?Ja tego nie rozumiem!Dlaczego wizyta tyle kosztuje, kto to wycenia i na jakiej podstawie?Przecież utrzymanie budynku(prąd, ogrzewanie, itp.)kosztuje tyle samo jak przyjdzie do gabinetów 2 czy 20 pacjentów!Lekarz tez ma pensję płaconą!Ja rozumiem np. badanie rezonansem, że to kosztuje, bo wiecej prądu itp.,...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,52,8291543,8291543,Prywatne_poradnie_w_publicznym_szpitalu_.html


Temat: Gdzie prywatnie usunąć migdał+drenaż uszu?
Gdzie prywatnie usunąć migdał+drenaż uszu? Wiem, że już o tym gdzieś było, ale nie mogę znaleźć... Moja córka (3 lata) ma już strasznie przytkane uszka, jest zapisana do Kajetan, ale to jeszcze dobrtch parę miesięcy Chyba nie możemy tylke czekać. Ktoś pisał, że w Wawie jest dobra, prywatna poradnia laryngologiczna, mogę prosić o namiary? Dziękuję.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,577,73653280,73653280,Gdzie_prywatnie_usunac_migdal_drenaz_uszu_.html


Temat: Kurator oświaty wypowiada wojnę wagarom
dysleksja, dysgrafia, dyskalkulia Prywatne poradnie psychologiczne chetnie i bezkarnie wystawiaja potwierdzenia ww Efekt taki,ze uczen nie musi umiec NIC. Burkina Faso to niedługo będzie przy nas potęga intelektualna!
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,62,43931403,43931403,Kurator_oswiaty_wypowiada_wojne_wagarom.html


Temat: Poradnia dla dzieci z zezem
Dziękuję za informację. My na razie zaklejamy zdrowe oczko na 3 godziny dziennie plasterkiem. Chciałaby zapisać córcię na wizytę do dobrego okulisty, który zajmuje się leczeniem zeza. Wolałabym, żeby to nie była prywatna poradnia, ponieważ potrzebna nam będzie dokumentacja do przedłużenia ważności orzeczenia o niepełnosprawności. Do tej pory jeździliśmy do CZD, ale kazali nam szukać poradni specjalistycznej bliżej Marek.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,450,96256356,96256356,Poradnia_dla_dzieci_z_zezem.html.

 

 

 

 

 

 

Copyright po polskuAll Rights Reserved
 

 

Design by: DesignersPlayground